Srpen 2009

Fotbalové trápení v Nezdenicích

26. srpna 2009 v 9:23 | FC |  Muži

Nezdenice - Bánov 3:0 (1:0)

Za hustého deště se hrál v Nezdenicích podprůměrný fotbal. První šanci si vypracoval domácí Kolínek, ale jeho střela skončila vedle pravé tyče. Ve 28. minutě přihrál Šašinka Popelkovi, jeho střelu však Velecký zneškodnil. Ve 41. minutě se domácí ujali vedení, když Šašinka umístil centrovaný míč do sítě. Hosté v první půli nevyslali směrem k domácí bráně žádnou střelu.
Ve druhé půli začal být fotbal pro diváky atraktivnější. Ve 48. minutě mohli Bánovští díky domácí chybě srovnat, ale míč v brance neskončil. V 63. minutě domácí Šašinka přihrál Markovi a ten z velkého vápna zvýšil na 2:0. V 68. minutě Kumpa po zaváhání obránců šel sám na bránu, ale vynikající Malaska jeho střelu chytil. V 89. minutě mohl Bánov opět snížit, ale s Mahdalovým pokusem si Malaska opět poradil. V 93. minutě si Sviták přes půl hřiště vystřihl sólo a stanovil na konečných 3:0.

Branky: 41. Šašinka O., 63. Marek P., 93. Sviták P.
ŽK: 56. Suchánek P. (Bánov).
Diváci: 140.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Petr Vápeník (laik), Břetislav Polanský (laik).

Nezdenice: Malaska T. - Uličník J., Šašinka O. (80. Jančařík J.), Michalec P., Kolínek L. (40. Marek P.), Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bušo J., Adámek R. (71. Sviták P.), Popelka A. Trenér: Josef Pospíchal.

Bánov: Velecký O. - Zálešák V. (65. Kumpa D.), Suchánek P., Pavlíček A., Mahdalíček P., Mahdal P., Mahdal L., Machalík V. (46. Gorčík L.), Guryča R., Mahdalíček P. (1987), Mahdal V. (30. Bulejko P.). Trenér: Josef Vasiljevič.

Bánov - Nivnice 3:4 (3:4)

Utkání se hrálo za pěkné divácké kulisy. Do vedení se dostali domácí, když v 19. minutě vstřelil vedoucí branku Mahdal. Hosté se probudili a přidali na obrátkách a ve 26. minutě vyrovnal Skočovský po krásném průniku. O pět minut později již hosté vedli, když střídající Holboj prostřelil domácího golmana. O dvě minuty později na tom byli domácí ještě hůř, neboť se z voleje trefil Skočovský. 1:3. Domácí se vzápětí dostali do hry kontaktní brankou Zálešáka z přímého kopu. Brankostroj ovšem opět pokračoval a zásluhou Bodi vedli hosté opět o dvě branky. Skóre prvního poločasu uzavřel domácí Mahdal, který si naskočil na centr Pavlíčka. 3:4.
Druhý poločas byl na rozdíl od prvního naprosto rozdílný, hra se odehrávala mezi šestnáctkami a domácí se snažili vyrovnat. To se jim nepodařilo, a tak si body odvezli hráči Nivnice.

Branky: 19. Mahdal P., 34. Zálešák V., 40. Mahdal L. - 26., 33. Skočovský D., 31. Holboj M., 36. Boďa M.
ŽK: 29. Polanský L., 42. Kočica M. - 38. Navláčil O., 53. Mudrák P.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Adam Mikulášek - Pavel Šupina (laik), Václav Tomanec (laik).

Bánov: Franc P. - Zálešák V., Polanský L. (33. Kočica M.), Pavlíček A., Mahdalíček P., Mahdal P., Machalík V., Guryča R., Mikyska M. (46. Bulejko P.), Mahdal L., Mahdalíček J. (86. Polanský M.). Trenér: Josef Vasiljevič.

Nivnice: Gregor L. - Velecký V., Staroba O., Šlapal R. (14. Holboj M.), Skočovský D., Šimek J. (90. Pagáč R.), Navláčil O., Mudrák P., Karlík J., Bortel L., Boďa M. (70. Máčalík M.). Trenér: Milan Bršlica.

Nejlepší hráči: Aleš Pavlíček - Marek Boďa

Úvodní utkání nového ročníku

26. srpna 2009 v 9:01 | FC |  Muži

Drslavice - Bánov 2:0 (1:0)

Úvodní utkání nového ročníku začali lépe hosté z Bánova, kteří měli více ze hry po celou první půli. Výjimkou byla 21. minuta, kdy si Bánovští v pokutovém území nepočínali podle pravidel a nařízený pokutový kop proměnil Ševčík. 1:0. Bánov si dokázal vytvořit několik slibných šancí, vyrovnání se však nedočkal.
Po změně stran si územní převahu dokázaly vytvořit Drslavice, ale branka z toho nepadla. S přibývajícimi minutami se hosté stále častěji tlačili k domácí bráně se snahou vyrovnat. Vynikající Hroch však všechny jejich pokusy zmařil. Šest minut před koncem rozhodl o konečném stavu domácí Orlovský, který střelou zpoza šestnáctky překonal Veleckého. Po této brance vrhli hosté všechny síly do útoku a málem opět lovili míč ze sítě.

Branky: 21. (p) Ševčík P., 84. Orlovský M.
ŽK: 13. Machálek J., 46. Vacula P. - 55. Pavlíček A., 63. Suchánek P.