Marný boj mužů v přímém utkání o záchranu

11. června 2009 v 21:09 | FC |  Muži

Jalubí - FC Bánov 2:0 (0:0)

Začátek zápasu byl vyrovnaný, domácí začali být lepším týmem po půlhodině hry. Jejich šance však pochytal náš výborný gólman Ondra Velecký, který chytil v první půli min. 5 gólových střel soupeře. Na konci prvního a začátkem druhého poločasu musel jsme museli bohužel udělat tři zásadní změny v sestavě. Kvůli zranění nedohrál Martin Kočica (koleno), Lukáš Mahdal (natažené vazy v rameni) a Ondra Velecký (podvrtnutý kotník), což se zákonitě promítlo do výkonu mužstva. Stupňující se tlak domácích jsme nakonec nevydrželi a po chybách v naší obraně dostal domácí do vedení , Starobou nedůrazně bráněný, Doseděl, který si naběhl na přesný centr do vápna a střelou k tyči potěšil domácí příznivce. Pojistku přidal po Hrnčířově zaváhaní Dobiáš.