Muži nestačili ani na Zlámanec

14. dubna 2009 v 10:41 | FC |  Muži

Zlámanec - Bánov 5:1 (2:1)

Bohužel ani třetí utkání jara se mužům nepovedlo a po odevzdaném výkonu podlehli Zlámanci.
První půle měla dvojí obraz hry. Do 25. minuty se zápas odehrával pod naší taktovkou a na hřišti jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Bohužel jsme to dokázali vyádřilt pouze jednou brankou, kdy nás do vedení dostal A. Pavlíček. Poté jsme se začali ze hřiště vytrácet a taktovku utkání pomalu začali přebírat domácí. Ti do poločasu dokázali nejdříve sronat stav, po našich dvou chybách na pravé straně obrany, a těsně před přestávkou šli dokonce do vedení 2:1.
Druhá půle byla z naší strany tzv. "šlapání vody", což dokázali domácí bez problémů využít a navýšit tak skóre až na 5:1 a to neproměnili ještě spoustu šancí. Bohužel jsme jim to naší hrou umožnili a nedokázali jsme ve druhé půli soupeřovu branku ani jednou vážně ohrozit.
Doufejme, že si toto utkání vemou hráči jako ponaučení a začnou konečně všichni tahat za jeden provaz a dělat maximum pro to, abychom se v soutěži pokusili udržet. To by mohlo začít zvýšenou účastí na trénincích a větší zodpovědností před zápasem a během něj.