Dorost zdolal Nedakonice

12. dubna 2009 v 21:51 | FC |  Dorost

Bánov - Nedakonice 2:1 (1:1)

Dorost měl, po nevýrazném výkonu ve Vlčnově, možnost dokázat, že fotbal hrát umí.
Tabulkově lépe postavený soupeř (2.místo) byl před zápasem mírným favoritem a předvedl fotbal dobré úrovně, plný kombinací, nicméně pouze po "šetnáctku".
Celý zápas byl více než zdatným soupeřem, ale to na bojovnost našich hráčů v domácím prostředí nestačilo.
My jsme předvedli více přímočarých akcí a z jedné z nich se nám podařilo vsítit první branku utkání, kdy P. Mahdal utekl obraně soupeře a v pohodě skóroval přes brankáře. Bohužel potom jsme se začali vytrácet a soupeř nás začínal přehrávat. K tomu mu pomohlo i množství chyb v našich zadních řadách. I proto se hostům podařilo do poločasu vyrovnat.
Druhá půle měla podobný průběh, jako první. My jsme pokračovali v zahazování šancí a hosté měli více ze hry. Naštěstí P. Mahdal odčinil zahození předchozí vyložené šance, a důrazem v "malém vápně" soupeře opět skóroval na 2:1. Od té chvíle jsme měli otěže utkání ve svých rukou a soupeře jsme už k ničemu nepustili i přesto, že nastoupili mladí kluci, střídající hráče, kteří šli pomoct mužům.