Přípravný zápas Bánov - Dolní Loučky

11. března 2009 v 21:31 | FC |  Muži

Bánov - Dolní Loučky 0:1 (0:0)

Utkání, hrané v sobotu 14.3.2008 v 8:15 h. za pěkného slunečného počasí bohužel nepřineslo fotbal dobré kvality a to zejména ze strany našich hráčů. I když byla sestava improvizovaná, měli bychom soupeře hrajícího III. třídu porazit, obzvláště týden před začátkem sezóny.

Začátek prvního poločasu byl z naší strany dobrý, soupeře jsme zavřeli na jeho polovině, ale bez výraznějšího efektu. Z tohoto platonického tlaku se soupeř začal v polovině poločasu vymaňovat a postupně hru vyrovnal. Do přestávky už byla hra vyrovnaná bez vyložených šancí na obou stranách. Za zmínku stojí snad jen střela J. Vasiljeviče z přímého kopu, kterou vykopával z čáry jeden z hostujících hráčů a dvě hlavičky po rohovém kopu.
Druhý poločas přinesl stejný obraz hry a postupné zhoršování našeho výkonu což dokázal soupeř v závěru využít ke vsítění výtězné branky. My jsme se dokázali dostat pouze do dvou šancí, které stojí za zmínku.

Zápas byl poznamenán neúčastí několika hráčů základní sestavy. Bohužel někteří mladí hráči
z dorostu je nedokázali nahradit a to především proto, že pojali večerní přípravu na tento zápas po svém a během zápasu jim chybělo nasazení. Proto není nutné z výsledku dělat velké závěry, ale doufat, že to pro ně bude do budoucna ponaučení.

Nezbývá než doufat, že výkony v soutěži během jara budou výrazně lepší.

Sestava 1. poločas: Polanský T. - Kumpa D., Mahdal L., Polanský O., Mahdalíček P. - Machalík V., Guryča R., Vasiljevič J., Holderik P. - Dalajka M., Mahdal P.
Sestava 2. poločas: Polanský T. - Polanský O., Mahdal L., Gorčík L., Mahdalíček P. - Kumpa D., Guryča R., Vasiljevič J., Mahdal P.- Kumpa D./Staroba P., Holderik P.