Dorost vyhrál v Topolné

30. března 2009 v 9:03 | FC |  Dorost

Topolná - Bánov 0:7 ( 0:2 )

Utkání 16. kola hrané za stálého deště a na terénu přípomínajícím kluziště dopadlo pro velmi příznivě.
Soupeř nastoupil do zápasu pouze s deseti hráči, což nám výrazně ulehčilo situaci. Od úvodního hvizdu jsme soupeře zamkli na jeho polovině, ale přes několik vyložených šancí se nám až do 40. minuty nedokázali skórovat. Přesto jsme šli do kabin s dvoubrankovým nádskokem po trefách Mandíka a Staroby v rozmezí 3 minut.
Druhá půle se nesla v podobném duchu, kdy jsme získali ještě větší převahu a soupeře, který začal fyzicky odpadat, jsme dokonale rozebrali a hned v úvodu jsme skóre pojistili m. Dalajkou. Od 60. minuty jsme hráli už taky v deseti hráčích (Dalajka M. a Mahdal P. odjeli pomoct mužům), ale paradoxně se výkon ještě zlepšil a bylo vidět více pěkných kombinačních akcí. Po gólech T. Polanského, který po střídání skóroval hned při prvním dotyku s míčem, J. Veleckého (2x) a T. Králíka a celé řadě neproměněných vyložených šancí utkání skončilo s konečným skóre 0:7.

Sestava: Čaňo T. - Gorčík - Čaňo D., Velecký, Králík - Staroba, Mahdal V., Mahdal P., Mandík -