FOTBALOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK BOY CUP

26. března 2014 v 19:40 | FC |  Přípravka

ZVEME VÁS FOTBALOVÝ TURNAJ PŘÍPRAVEK BOY CUP 2014


 


Rozlosování FC Bánov - JARO 2014

26. března 2014 v 18:43 | FC |  Nástěnka

ROZLOSOVÁNÍ FC BÁNOV - JARO 2014



Termínová listina Jaro 2014

7. ledna 2014 v 23:00 | FC |  Nástěnka

TERMÍNOVÁ LISTINA JARO 2014


Umístění našich mužstev po Podzimu 2013

7. ledna 2014 v 22:32 | FC |  Nástěnka

UMÍSTĚNÍ NAŠICH MUŽSTEV PO PODZIMU 2013

OP Muži
1.Buchlovice13110252 : 1333
2.Košíky14110339 : 2133
3.St. Město14101345 : 2331
4.Slovácko C1491437 : 2828
5.Šumice1482447 : 3126
6.Jarošov1482441 : 2826
7.Hluk B1473428 : 3024
8.Nezdenice1453637 : 4018
9.Drslavice A1453635 : 4018
10.Traplice1450922 : 3315
11.Kudlovice1340920 : 3812
12.Bánov14301125 : 549
13.Slavkov14211114 : 377
14.Mařatice14101318 : 443


OP Dorost, sk. "B"
1.Šumice871054 : 422
2.Bánov862052 : 820
3.Vlčnov861146 : 919
4.Prakšice841332 : 3013
5.Újezdec840433 : 3012
6.Podolí821525 : 287
7.Hradčovice813420 : 406
8.Havřice811620 : 574
9.Korytná80087 : 830


OP Žáci
1.Mistřice1091081 : 428
2.Nivnice1091081 : 628
3.Šumice1080265 : 824
4.Újezdec1070351 : 3621
5.Jarošov1051427 : 2616
6.O. N. Ves1041533 : 5113
7.Bánov1040625 : 5312
8.Uh. Ostroh1030720 : 589
9.O. Lhota1020813 : 876
10.Topolná1012710 : 395
11.Prakšice1000101 : 390


OS Přípravka , sk. "B"
1.FC Slovácko B770098 : 1621
2.Hradčovice742129 : 1614
3.ČSK Uh. Brod741243 : 3813
4.Újezdec732219 : 2511
5.Bánov730427 : 389
6.Havřice720511 : 366
7.Orel Uh. Brod711512 : 494
8.Prakšice71069 : 303

ZVEME VÁS NA NOHEJBAL

17. prosince 2013 v 16:52 | FC |  Nástěnka

ZVEME VÁS NA TURNAJ V NOHEJBALE




ROZLOSOVÁNÍ PRO PODZIM 2013

24. července 2013 v 18:37 | FC

ROZLOSOVÁNÍ PRO PODZIM 2013



Rozlosování JARO 2013

20. března 2013 v 17:51 | FC |  Nástěnka

Rozlosování JARO 2013


Konečné pořadí přípravky

2. prosince 2012 v 21:35 | FC |  Přípravka

Konečné pořadí OS sk. B přípravek po podzimu 2012


1.Slavkov871050:822*431031:510*440019:312
2.Prakšice970234:1521*540120:612*430114:99
3.Bánov861163:1719*430146:99*431017:810
4.Strání961245:2419*421125:147*540120:1012
5.Hradčovice942347:2314*420229:106*522118:138
6.Újezdec831438:2110*41125:84*420233:136
7.Havřice930619:239*50057:170*430112:69
8.Orel UB930630:359*50055:270*430125:89
9.Korytná810712:713*41038:313*40044:400
10.Žitková900913:1140*40045:430*50058:710

Konečné pořadí žáků

2. prosince 2012 v 21:22 | FC |  Žáci

Konečné pořadí OP žáků po podzimu 2012

1.Topolná980174:924-540148:312
-
440026:612
2.Prakšice971150:822-550034:415-421116:47
3.Šumice970259:1021-430134:39-540125:712
4.Nivnice943239:1415-541034:313-40225:112
5.Újezdec850339:1515-420213:116-430126:49
6.Jarošov941423:2813-41129:144-530214:149
7.O.N.Ves822423:248-412113:75-410310:173
8.Ostr.Lhota920721:576
-
51048:373-410313:203
9.Bánov911727:594-410325:213-50142:381
10.Podolí90091:1320-40040:350-50051:970

Konečné pořadí OP dorostu

2. prosince 2012 v 21:15 | FC |  Dorost

Konečné pořadí OP dorostu po podzimu 2012

1.Nivnice131111100:2134-660061:618-751139:1516
2.Hluk1284058:1528-660036:418-624022:1110
3.Vlčnov1383245:2027-632121:711-751124:1316
4.Jarošov1373348:1924-742127:1214-631221:710
5.St. Město1163258:1821-531133:1010-632125:811
6.Šumice1363453:2721-641140:1113-722313:168
7.O. Lhota1354438:3719-742122:1214-612316:255
8.Újezdec1243534:4215-623116:179-620418:256
9.Bánov1241733:4313-730423:209-511310:234
10.Podolí1332823:9611-722318:288-61055:683
11.Březolupy13301032:709-620414:306-710618:403
12.Prakšice1111914:524-611410:224-50054:300
13.Havřice13101216:923-60062:500-710614:423

Konečné pořadí mužů

2. prosince 2012 v 21:02 | FC |  Muži

Konečné pořadí OP mužů po podzimu 2012


1.Kunovice14110348:1033-750222:415-760126:618
2.Vlčnov14102238:1832-750215:715-752023:1117
3.Drslavice1494132:1131-752020:617-742112:514
4.FC Slovácko1483326:1927-742115:1214-741211:713
5.Šumice1372424:1723-742114:914-630310:89
6.Břestek1472529:3323-720510:226-752019:1117
7.Bánov1463529:2821-741220:1613-72239:128
8.Nezdenice1344532:3116-631217:710-713315:246
9.Hluk B1451822:3416-731314:1610-72058:186
10.Mařatice1443724:3315-733117:1312-71067:203
11.Kostelany1435630:4114-722317:218-713313:206
12.Kudlovice14401021:4012-740316:1212-70075:280
13.Polešovice14211122:417-711511:164-710611:253
14.Košíky14201221:426-71068:213-710613:213


PŘÍPRAVKA NA ČTVRTÉM MÍSTĚ

2. října 2012 v 21:59 | FC

PŘÍPRAVKA SE V ROČNÍKU 2011-2012 UMÍSTILA NA PĚKNÉM 4. MÍSTĚ


Konečná tabulka ročníku 2011-2012

1. Havřice 1492343: 1730741221: 614751122: 1116
2. Prakšice 1482472: 3526740333: 2212742139: 1314
3. Uh.Brod B 1473459: 3224731326: 1910742133: 1314
4. Bánov 1464454: 4422733134: 1912731320: 2510
5. Orel Uh.Brod 1451836: 4916721414: 237730422: 269
6. Hradčovice 1451836: 7716741220: 2513710616: 523
7. Slavkov 1434728: 4513702511: 292732217: 1611
8. Korytná 1425725: 5411722318: 33870347: 213

ŽÁCI MAJÍ OPĚT PĚKNÉ TŘETÍ MÍSTO

2. října 2012 v 21:54 | FC |  Žáci

TŘETÍ MÍSTO ŽÁKŮ V ROČNÍKU 2011/2012

Konečná tabulka ročníku 2011-2012

1.Jarošov161402134:2642880079:1024860255:1618
2.Šumice16132164:1641871032:522861132:1119
3.Bánov16122277:1538871052:722851225:816
4.Nivnice1690762:3427860238:1218830524:229
5.Ostr.Lhota1670935:5821840426:251283059:339
6.Ostr.Nová Ves16501130:5215840420:2012810710:323
7.Buchlovice16501136:4815830528:24982068:246
8.Újezdec-Těšov16411122:8713821511:297820611:586
9.Medlovice1601159:133180084:47080175:861

DOROST SKONČIL NA 9. MÍSTĚ

2. října 2012 v 21:45 | FC |  Dorost

DOROST SKONČIL V ROČNÍKU 2011-2012 NA 9. MÍSTĚ

1.Buchlovice201622111:215010100078:7301062233:1420
2.Vlčnov20160482:444810100044:7301060438:3718
3.Nivnice201316100:48401091062:16281040638:3212
4.Jarošov20131670:36401071241:21221060429:1518
5.Březolupy20911054:69281051427:30161040627:3912
6.Šumice20901150:69271070340:29211020810:406
7.Staré Město20811141:64251051428:22161030713:420
8.Ostr.Lhota20721146:64231051431:17161021715:477
9.Bánov20701365:68211050532:27151020833:416
10.Hluk20521330:78171041521:2913101189:494
11.Prakšice20121723:11151010910:5331002813:582

Další články



Kam dál